Eğitim TeknolojileriKalıcı Çözümler...

Okul, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 5 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm LGS, TYT, AYT, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Parmak Okuyucu otomatik devamsızlık mesajı işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Teknosinav Online Sınav

TEKNOSINAV ONLINE SINAV UYGULAMASINI indir


Oldukça pratik ve kullanışlı bir yapıya sahip bu programla, öğrencilerin bilgisayarlarının başında, karşılarında bulunan optik formu kodlamaları yeterlidir. Belirlenen süre sonunda,

 

- Her öğrenci, üzerinde netler, puanlar, katılım ve sıralamaların bulunduğu kendi sınav karnesine ulaşabilir.

- Sınav sonunda, Optik form üzerinde yapılan kodlamalarda yanlışların kırmızı, doğruların yeşil yanmasıyla, Sınav kontrol ve değerlendirmesinde kendisine avantaj sağlayan görsele ulaşabilir.

- İstenildiğinde her soru için kazanımlar programa giriş yapılabilir. Öğrenciler bu şekilde,konu ve kazanımlara göre durumlarını takip edebilirler.

- Kurum yöneticileri istedikleri anda tüm öğrencilerin sonuçlarına ve genel sınav raporlarına ulaşabilir, İsterlerse SMS yoluyla sınav sonuçlarını velilere ulaştırabilirler.

- Kurum yöneticileri ve öğrenciler, internete bağlı herhangi bir bilgisayardan, girilmiş olan tüm sınavlara yönelik toplu sinav karnelerine anlık olarak ulaşabilirler.

- Herhangi bir sınav sonunda kurum yöneticileri, öğrencilerin yapmış oldukları tüm kodlamaları, tek bir Excel dosyası olarak bilgisayarlarına indirebilirler.

 

 Bütün bunların yanında daha birçok özelliğe sahip bu programla, internete bağlı bir öğrencinin en kolay bir şekilde sınava girebilmesini hedefledik. Kurum yöneticilerinin bir sınav oluşturmak için yapmaları gerekenler yalnızca bilgisayarları başından Sınav adını, Cevap anahtarlarını ve sınav başlangıç-bitiş tarih saatlerini sisteme girmek olacaktır.

Müşterilerimiz ne dedi...

 • KAYSERİ FEN BİLİMLERİ DERSANESİ OLARAK BİREBİR PROGRAMINI 3 YILDIR KULLANIYORUZ .BU YIL OPTİK DEGERLENDİRME VE ZİL PROGRAMINIDA KULLANMAYA BAŞLADIK GAYET SADE ANLAŞILIR SORUNSUZ ÇALIŞAN PROGRAM . PROGRAMI HAZIRLAYAN HALİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM.  

  İbrahim Şenses, Kayseri Fen Bilimleri
 • Kisok ekranlarının kurulumu, LCD takip ekranları ve içerdiği onlaraca modül ile bir çok programın yaptuğını yapan bu programı geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Ahmet Çamurcu,
 • Dershane yönetimimizi kolaylaştırdığın için teşekkürler. Sayenizde daha iyiyiz.

  Yusuf Acar,
 • Final Eğitim Kurumları

İletişim Formu

Firma Bilgileri

 • Firma Adı Teknopromer Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti
 • Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No:4/1A Beylikdüzü / İSTANBUL
 • Telefon Numarası +90 505 374 82 17
 • Web Sitesi Teknopromer Bilişim Teknolojileri
 • Firma Yetkilisi Halil DURSUN, Yazılım Geliştirici
 • Çalışma Saatleri Hafta içi hergün 09.00 - 18.00
İletişim Bilgileri

Program Yetkilisi
Halil DURSUN
haldursun@gmail.com

 

Lisans İşlemleri
Halil Dursun
teknosinav@hotmail.com

Program Hakkında

Bir öğretmen tarafından yazılmış, anlaşılırlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu dershane otomasyonudur.