Eğitim TeknolojileriKalıcı Çözümler...

Okul, Temel Lise, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 5 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm LGS, TYT, AYT, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Parmak Okuyucu otomatik devamsızlık mesajı işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

LGS-YKS Deneme Sınavı

 

SINAV ADI                                                  TARİH                                                              ÜCRET

TYT DENEME SINAVI                17-18-19-20 MAYIS 2019                                                     4  TL

                                                    CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AYT DENEME SINAVI                17-18-19-20 MAYIS 2019                                                      4 TL

                                                    CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------            

LGS DENEME SINAVI                 10-11 MAYIS 2019 CUMA CUMARTESİ                              6 TL

(SAY-SÖZ 2 KİTAPÇIK)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------            

Teknosınav Eğitim Otomasyon Programı olarak yüzlerce eğitim kurumuna yıllardır hizmet vermekteyiz. Programlarımızda göstermiş olduğumuz aynı özen ve itina ile Deneme Sınavlarımız hazırlanmıştır. Program kullanıcılarımız ve dışarıdan diğer katılımcılar ile birlikte gerçekleştireceğimiz bu sınavlarda, öğrencilerin gerçek sınav ruhuna uygun bir ortamda kendi derecelerini en doğru bir şekilde ölçebilmeleri sağlanacaktır. Sınavlarımız, bundan sonra da periyodik olarak devam edecektir.

 ► LGS sınavları Sayısal ve Sözel 2 oturum şeklinde yapılacaktır.

 ► TYT ve AYT Sınavları 2 oturum şeklinde yapılacaktır.

 ► TYT sınavında Din Kültürü dersinden muaf öğrenciler için Felsefe soruları yer almaktadır.

 ► Optik okuyucusu olan kurumlar, cihazdan sınavları okuyarak oluşan DAT veya TXT dosyalarını okuma merkezimize mail olarak gönderebilirler. Daha öncesinde her kuruma optik okuyucu ayarlarını içeren cihaz ayar dosyaları (FMT, LAY vb.) verilecektir. Bu dosyalar aynı zamanda teknosinav.com adresinden de temin edilebilir. Okuma aşamasında her türlü teknik destek kurumumuz tarafından telefon veya uzak bağlantı ile verilecektir.

 ► Optik okuyucusu olmayan kurumlar ise kargo ile İstanbul Beylikdüzü’ nde bulunan merkezimize optik formları gönderebilirler. Okuma hizmeti tarafımızdan verilecektir.

 ► Sınavlarda optik formlara kodlanacak TC Kimlik no referansı ile her 2 oturum birleştirilerek öğrenciler tüm puanlarını aynı karne üzerinde görebilecekler.

 ► Her 2 oturumda da öğrencinin aynı kitapçık türünde olma zorunluluğu yoktur. A veya B kitapçık türünden birisi her iki oturumda da seçilebilir. Öğrenci herhangi bir oturumda kitapçık kodlamayı unutsa bile okuma programımız otomatik olarak en çok doğruya sahip olduğu kitapcığa göre değerlendirme yapacaktır.

 ► Okuma ve değerlendirme işlemlerinde Hızlı okuma ve sonuçların gönderilmesi öncelikli işimiz olacaktır. Mailler ile bize ulaşan datalar aynı gün içinde sonuçlandırılacak, aynı şekilde kargo ile ulaşan formların da okunarak değerlendirmesi de en fazla iki gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

 ► Değerlendirme sonuçları her kuruma internet ortamında gönderilecektir. Kurumlar genel raporları ve her öğrenci için sınav sonuç karnelerini kendileri çıkış alabilirler.

 ► Sınav Değerlendirme Programımızda öğrencilerin en doğru sonuçlara ulaşmasına özen gösterilmiştir. 2 aşamadan oluşan bir sınavın, birleştirme aşamasında TC Kimlik No kullanılmakta, birleştirmenin sağlıklı olabilmesi için de, öğrencilerin her 2 sınavda da TC Kimlik No yu doğru olarak kodlamaları gerekmektedir. Bu da birçok öğrencide mümkün olmamakta, doğal olarak puanların eksik veya hatalı çıkmasına yol açmaktadır. Değerlendirme Programımızda bu hatayı en aza indirmeye yönelik öyle bir sistem kullanılmıştır ki, eşleşmesi gerçekleşmeyen öğrencilerin kodlamış oldukları numaralar ve kodlamış oldukları Ad Soyadı haneleri göz önünde bulundurarak sonuca ulaşan akıllı bir yazılım kullanılmıştır. Bu sayede, öğrenciler hatalı kodlasalar bile sınavların sıfıra yakın bir hata ile birleştirilmesi sağlanmıştır.

 ► Genel Raporlarda tüm öğrenci puanlarının yanı sıra, her puan türü için Kurum, İl, Genel ortalamalar ve Sıralamalar bulunmaktadır.

 ► Öğrenci Sınav Karnelerinde Ayrıntılı konu analizi bulunmaktadır. Her öğrenci için hangi konudan ne kadar başarılı olduğu görülebilir.

 ► Sınav ile ilgili konu ve madde analizlerinin de olduğu birçok rapor mevcuttur.

 ► Eğer istenirse, Optik formlara kodlanacak telefon numaraları ile sınav sonuçları, değerlendirmenin hemen ardından öğrencilere SMS olarak gönderilebilir. Bu işlemin sisteme ek bir maliyeti yoktur.

 ► Sınav kitapçıkları ve optik formlar sınav ücreti hesabımıza yatırıldıktan sonra işleme alınacak ve anlaşmalı kargo firmamız ile adresinize gönderilecektir. Gönderilen ve alınan kargo ücretleri sınava katılan kurum tarafından ödenecektir.
 

Detaylı bilgi ve kayıt için 

www.bilmera.com

Müşterilerimiz ne dedi...

 • KAYSERİ FEN BİLİMLERİ DERSANESİ OLARAK BİREBİR PROGRAMINI 3 YILDIR KULLANIYORUZ .BU YIL OPTİK DEGERLENDİRME VE ZİL PROGRAMINIDA KULLANMAYA BAŞLADIK GAYET SADE ANLAŞILIR SORUNSUZ ÇALIŞAN PROGRAM . PROGRAMI HAZIRLAYAN HALİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM.  

  İbrahim Şenses, Kayseri Fen Bilimleri
 • Kisok ekranlarının kurulumu, LCD takip ekranları ve içerdiği onlaraca modül ile bir çok programın yaptuğını yapan bu programı geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Ahmet Çamurcu,
 • Dershane yönetimimizi kolaylaştırdığın için teşekkürler. Sayenizde daha iyiyiz.

  Yusuf Acar,
 • Final Eğitim Kurumları

İletişim Formu

Firma Bilgileri

 • Firma Adı Teknopromer Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti
 • Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No:4/1A Beylikdüzü / İSTANBUL
 • Telefon Numarası +90 505 374 82 17
 • Web Sitesi Teknopromer Bilişim Teknolojileri
 • Firma Yetkilisi Halil DURSUN, Yazılım Geliştirici
 • Çalışma Saatleri Hafta içi hergün 09.00 - 18.00
İletişim Bilgileri

Program Yetkilisi
Halil DURSUN
haldursun@hotmail.com

 

Lisans İşlemleri
Halil Dursun
teknosinav@hotmail.com

Program Hakkında

Bir öğretmen tarafından yazılmış, anlaşılırlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu dershane otomasyonudur.