Eğitim TeknolojileriKalıcı Çözümler...

Okul, Temel Lise, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 5 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm LGS, TYT, AYT, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Parmak Okuyucu otomatik devamsızlık mesajı işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Versiyon Yenileme

yeni versiyon dosyalarını indir 

2018 Yılı  -    Versiyon yenileme işlemi öncesinde bilmeniz gerekenler : 

► Versiyon yenileme işlemi ücretsizdir. Hataların giderilmesi ve programdaki yeniliklerin güncellenmesi için programı kullandığınız süre zarfında her 15 günde bir bu işlemi yapmanız tavsiye edilir.

► Yapacağınız versiyon yenileme işlemi sonrasında bilgisayarlarınızda bulunan mevcut bilgi ve datalarınızda hiçbir değişiklik olmayacaktır.

► Yapacağınız versiyon değişikliği sonrasında mevcut lisans ve kullanım haklarınızda hiçbir değişiklik olmayacaktır.

► Eğer program ağ sistemi üzerinde çalışmakta ise yani bir ana bilgisayara bağlı olarak birden fazla bilgisayarda kurulu ise, versiyon yenileme işlemini herhangi bir bilgisayardan yapabilirsiniz. İşlem sonucunda tüm bilgisayarlarda yenileme gerçekleşmiş olacaktır.

 

   Versiyon yenileme işlemi nasıl yapılır ?

1) İlk olarak programdan çıkılmalıdır. Eğer ağ üzerinde başka kullanıcılar da var ise herkesin programdan çıkması sağlanmalıdır.

2)  buraya tıklayarak versiyon.rar dosyasını bilgisayarınıza indirin.

3) Daha sonra indirdiğiniz yerde bu dosyayı rar dan çıkararak yeşil kelebek simgesinde teknosinav.exe dosyasını ve YAZICI isimli bir klasör görüyoruz. (rar dan çıkarmak için teknosinav.rar dosyasının üzerinde farenin sağ tuşuna basarak "buraya çıkar" diyebilirsiniz. Aynı yerde yeşil kelebeğin ve YAZICI klasörünün oluştuğunu göreceksiniz.)

4) Oluşan YAZICI klasörü ile Teknosinav (yeşil kelebek simge)  dosyasına  "kopyala" komutunu uyguluyoruz.

5) Tüm pencereleri kapatarak masaüstündeki her zaman programı çalıştırdığımız "teknosinav" simgesinin üzerinde farenin sağ tuşuna basarak "Özellikler" menüsünü seçiyoruz.

6) Açılan özellikler penceresinden "Dosya konumunu aç" veya "Hedef Bul" ismindeki butona tıklıyoruz.

7) Açılan klasör zaten programın kurulu olduğu klasör olacaktır. Muhtemelen "Egitim" isimli bir klasörün içinde olacaksınız.  Bu klasör içinde boş bir yerde farenin sağ tuşuna basarak açılan menüden "yapıştır" komutunu uyguluyoruz. "Bu dosya zaten var" şeklinde bir mesaj gelecektir, üzerine kopyalama işlemini yaparak versiyon yenileme işlemini sonlandırıyoruz.

Eğer yapıştırma işleminde bir sorun varsa herhangi bir kullanıcının programdan çıkmamasından kaynaklanabilir, tüm kullanıcıların programdan çıktığından emin olduktan sonra yapıştırma işlemini tekrarlayabilirsiniz.

 

Versiyon yenileme yardım :  0212 967 68 69 - 0553 067 95 67

Versiyon yenileme  bilgisayarınızda hiçbir şekilde veri kaybı veya lisans sorununa yol açmayacaktır.  Ancak yine de kurulum öncesi programın "servis - yedekleme işlemleri" menüsünden yedek almanızda fayda vardır. Yedekleme işlemini haftada en az bir kez yapmayı ihmal etmeyiniz.

  Müşterilerimiz ne dedi...

 • KAYSERİ FEN BİLİMLERİ DERSANESİ OLARAK BİREBİR PROGRAMINI 3 YILDIR KULLANIYORUZ .BU YIL OPTİK DEGERLENDİRME VE ZİL PROGRAMINIDA KULLANMAYA BAŞLADIK GAYET SADE ANLAŞILIR SORUNSUZ ÇALIŞAN PROGRAM . PROGRAMI HAZIRLAYAN HALİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM.  

  İbrahim Şenses, Kayseri Fen Bilimleri
 • Kisok ekranlarının kurulumu, LCD takip ekranları ve içerdiği onlaraca modül ile bir çok programın yaptuğını yapan bu programı geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Ahmet Çamurcu,
 • Dershane yönetimimizi kolaylaştırdığın için teşekkürler. Sayenizde daha iyiyiz.

  Yusuf Acar,
 • Final Eğitim Kurumları

İletişim Formu

Firma Bilgileri

 • Firma Adı Teknopromer Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti
 • Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No:4/1A Beylikdüzü / İSTANBUL
 • Telefon Numarası +90 505 374 82 17
 • Web Sitesi Teknopromer Bilişim Teknolojileri
 • Firma Yetkilisi Halil DURSUN, Yazılım Geliştirici
 • Çalışma Saatleri Hafta içi hergün 09.00 - 18.00
İletişim Bilgileri

Program Yetkilisi
Halil DURSUN
haldursun@hotmail.com

 

Lisans İşlemleri
Halil Dursun
teknosinav@hotmail.com

Program Hakkında

Bir öğretmen tarafından yazılmış, anlaşılırlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu dershane otomasyonudur.