Eğitim TeknolojileriKalıcı Çözümler...

Okul, Temel Lise, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 5 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm LGS, TYT, AYT, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Parmak Okuyucu otomatik devamsızlık mesajı işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Program İçeriği

►  Yalnızca eğitim sektöründe hizmet veren firmamız, birçok okul ve dershanede yıllardır kullanılan Eğitim Otomasyon Programımızı, SMS modülü ile birleştirilerek öğrencilerle iletişim ve veli bilgilendirmede daha etkin hale getirilmesini sağlamıştır.

 

► Yapılan yenilikler ve düzenlemelerle eğitim otomasyon programımız Temel Liselerin de kullanabileceği en ideal program şekline dönüştürülmüştür.

 

► Üzerinde her türlü incelemeyi yapabileceğiniz toplam 4 MB boyutundaki programımızın www.teknosinav.com  adresinden indirilme ve kurulum süresi yaklaşık 1 dakikadır.  Deneme amaçlı yapmış olduğunuz  bilgi ve veri girişlerine lisans işleminin ardından  kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Program dahilinde kullanabileceğiniz bölümler şu şekildedir :


1- Öğrenci Kayıt Takip Modülü

Öğrenci ve velileri tüm bilgileriyle kaydederek her türlü rapora ulaşabileceğiniz, veli görüşmelerini kaydedebileceğiniz, servis araçlarını kontrol edebileceğiniz, rehberlik notlarını tutabileceğiniz, danışman öğretmen, kulüp işlemleri vb. bölümdür. 

 

2- Deneme Sınavları

    Herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okuttuğunuz TEOG, YGS, LYS, KPSS, Yabancı Dil, Dikey geçiş sınavları, Üniversitelerde özel sınavlar vb tüm sınavları değerlendirebilirsiniz. Gerek kullanım kolaylığı ve esnekliği, gerekse en zengin Sınav raporları, Sınav sonuç karneleri ve Sınav analizleriyle ölçme değerlendirmede farkı hissedeceğiniz bir bölümdür.


3- Birebir Etüt Programı

Hangi öğretmenler hangi öğrencilerle hangi tarih ve saatte nerede hangi konuları çalışacaklar, Öğretmen ve öğrenci ücretlendirmesi ne şekilde oluşacak ? Tüm bu işlemlerinizi entegre çalışan birden fazla bilgisayarda en pratik şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir programdır. Kiosk sistemini kullanarak öğrencilerin sınırlamalar dahilinde kendilerinin birebir almalarıyla rehber öğretmeninizin de boşa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kiosktan veya rehber öğretmenlerin vermiş olduğu birebirler, sayısız etüt raporlarının yanı sıra aynı anda kurum içerisinde yerleştirilmiş LCD ekranlardan da takip edilebilir. Dilerseniz etütleri öğretmen ve öğrencilere SMS yoluyla anında bildirebilirsiniz.

 

4- Ödev Takip İşlemleri

Her türlü ödevlendirme işleminin yapılabileceği bir bölümdür. Verilen ödevler bitirilmesi gereken tarih ve konusuyla velilere SMS olarak gönderilir. Ödev sonuçları da aynı şekilde puan olarak SMS olarak bildirilir.


5- Devamsızlık İşlemleri

İster günlük, isterseniz ders saati bazında devamsızlık girişlerini "Gelmedi, Geç kaldı, İzinli, Raporlu Hazırlıksız" seçenekleriyle yapabilirsiniz. SMS yoluyla anında devamsızlık bildirimi sağlayabilirsiniz.


6- Muhasebe İşlemleri

Programın en zengin modüllerindendir. Öğrenci taksitlendirme, ödemeler, maddelerini kendinizin belirleyebileceği kayıt sözleşmeleri, senet ve ödeme makbuzu çeşitleri, giderler ve gider hesapları, sınıf ve genel bazda ödenenler, ödenecekler, günlük ve aylık kasa gibi işlemleri yetkilendirmeler dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Yeni eklenen versiyon ile yeni kayıt, herhangi bir ücret veya ödeme bilgi değişikliği, ödeme silme gibi işlemlerin kuruculara anlık olarak SMS ile iletilmesi sağlanmıştır.


7- SMS işlemleri

Programımız aynı zamanda bir SMS programıdır. Kayıtlı öğrencilere veya herhangi numaralara anında SMS gönderimi yapabilirsiniz. Öğrenci SMS gönderimlerinde sınıf, anne, baba, veli gibi seçimleri yapabilirsiniz.


8- Parmak izi ve kartlı geçiş sistemi

Kuracağınız parmak izi cihazı ile giriş ve çıkışlarda anlık veli SMS bildirimi sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde belirli bir saatte parmak basmayan öğrencilere "GELMEDİ" SMS bildirimi gönderilmektedir. Sistemin cihaz dahil ek maliyeti 900 TL. dir.


Bunların dışında Okul Zil Programı, Bilgi yarışması Programı, Kütüphane Programı, Sınav Organizasyonu Programı, Hatırlatmalar, Etiket Programı, Kart Yazıcı Programı program dahilinde kullanabileceğiniz bölümlerdendir.

 

SMS BİLGİLENDİRMESİ

 

 • Toplu SMS gönderimlerinizi program haricinde size verilen kullanıcı adı ve şifresini girerek internete bağlı herhangi bir bilgisayardan yapabilirsiniz.  
 • Kullanacağınız mesajların herhangi bir kullanım süresi yoktur. Web paneli üzerinden kalan bakiye takip edilebilir.   
 • Hatalı telefon numarası, kişinin telefonunun kapalı olması vb. durumlarda başarısız gönderimler sistem tarafından otomatik olarak geri iade edilmektedir. Her gönderim sonrasında Raporlar bölümünden başarılı ve başarısız gönderimlerinizi takip edebilirsiniz.  
 • Mesaj panelinizde guruplara göre kendi telefon rehberinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız rehbere kendiniz kayıt girişi yapabilir veya Excel den veri aktarımı da yapabilirsiniz.  
 • Göndereceğiniz SMS ler Orginatör (Başlıklı) SMS şeklindedir. Kendinize ait 4 adet başlığı tanımlayabilir ve istediğiniz başlığa göre gönderim yapabilirsiniz. Başlıklarınızda kullanabileceğiniz maksimum harf sayısı 11 dir. 11 harften fazla olan firma isimlerin de anlam bozukluğuna yol açmadan kısaltma yapılması gerekmektedir. Ancak, kullanılacak başlıkların kurumunuza ait olduğunu belgeleyen evrakların tarafımıza ulaşmasından sonra onay işlemi gerçekleşecektir.  
 • SMS kullanmaya başlayabilmeniz için  www.mesaj34.com adresinden başvuru yapmanız yeterlidir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.  
 • Gönderilen SMS ler yalnızca karşı tarafı bilgilendirme amaçlıdır. Kendisine SMS ulaşan kişinin cep telefonundan mesaj olarak geri dönüş yapma şansı yoktur.   
 • Gönderilen her mesaj için 0 - 160 harf aralığında 1 SMS, 161 - 306 harf aralığında 2 SMS,  306 - 459 harf aralığında 3 SMS, 459 - 619 harf aralığında 4 SMS kullanımı vardır.  
 • Fiyatlarımıza %15 Özel İletişim Vergisi dahildir. 
 • SMS gönderiminden doğacak her türlü yasal sorumluluk kullanıcıya aittir. BTK nın getirmiş olduğu yeni kurallar çerçevesinde 1 Mayıs 2015 tarihinden itibaren istek dışı SMS gönderimlerinde cezai yaptırım uygulanabileceği bilgisi kullanıcıya verilmiştir. 

        

 


Teknopromer Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti   0505 374 82 17 - 0532 250 07 51 

  

 

    

Müşterilerimiz ne dedi...

 • KAYSERİ FEN BİLİMLERİ DERSANESİ OLARAK BİREBİR PROGRAMINI 3 YILDIR KULLANIYORUZ .BU YIL OPTİK DEGERLENDİRME VE ZİL PROGRAMINIDA KULLANMAYA BAŞLADIK GAYET SADE ANLAŞILIR SORUNSUZ ÇALIŞAN PROGRAM . PROGRAMI HAZIRLAYAN HALİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM.  

  İbrahim Şenses, Kayseri Fen Bilimleri
 • Kisok ekranlarının kurulumu, LCD takip ekranları ve içerdiği onlaraca modül ile bir çok programın yaptuğını yapan bu programı geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Ahmet Çamurcu,
 • Dershane yönetimimizi kolaylaştırdığın için teşekkürler. Sayenizde daha iyiyiz.

  Yusuf Acar,
 • Final Eğitim Kurumları

İletişim Formu

Firma Bilgileri

 • Firma Adı Teknopromer Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti
 • Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No:4/1A Beylikdüzü / İSTANBUL
 • Telefon Numarası +90 505 374 82 17
 • Web Sitesi Teknopromer Bilişim Teknolojileri
 • Firma Yetkilisi Halil DURSUN, Yazılım Geliştirici
 • Çalışma Saatleri Hafta içi hergün 09.00 - 18.00
İletişim Bilgileri

Program Yetkilisi
Halil DURSUN
haldursun@hotmail.com

 

Lisans İşlemleri
Halil Dursun
teknosinav@hotmail.com

Program Hakkında

Bir öğretmen tarafından yazılmış, anlaşılırlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu dershane otomasyonudur.