Eğitim TeknolojileriKalıcı Çözümler...

Okul, Temel Lise, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 5 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm LGS, TYT, AYT, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Parmak Okuyucu otomatik devamsızlık mesajı işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

SMS sistemi

Ağırlıklı olarak eğitim sektöründe hizmet veren firmamız, birçok okul ve dershanede yıllardır kullanılan Eğitim Otomasyon Programımızı, SMS modülü ile birleştirilerek öğrencilerle iletişim ve veli bilgilendirmede daha etkin hale getirilmesini sağlamıştır.   

 

Başlıklı (Orginatör) SMS  fiyatlandırmamız aşağıdaki gibidir.

 

 SMS adedi                                       Fiyat  

    10.000                              15TL + KDV

    50.000                              650 TL + KDV

  100.000                            1250 TL + KDV  

 

 • Toplu SMS gönderimlerinizi size verilen kullanıcı adı ve şifresini girerek internete bağlı herhangi bir bilgisayardan yapabilirsiniz.  

 • Kullanacağınız mesajların herhangi bir kullanım süresi yoktur. Web paneli üzerinden kalan bakiye takip edilebilir.  Bakiye azaldığında telefonla istediğiniz kadar yükleme yaptırabilirsiniz. 

 • Hatalı telefon numarası, kişinin telefonunun kapalı olması vb. durumlarda başarısız gönderimler sistem tarafından otomatik olarak geri iade edilmektedir. Her gönderim sonrasında Raporlar bölümünden başarılı ve başarısız gönderimlerinizi takip edebilirsiniz.  

 • Mesaj panelinizde guruplara göre kendi telefon rehberinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız rehbere kendiniz kayıt girişi yapabilir veya Excel den veri aktarımı da yapabilirsiniz.  

 • Göndereceğiniz SMS ler Orginatör (Başlıklı) SMS şeklindedir. Kendinize ait 4 adet başlığı tanımlayabilir ve istediğiniz başlığa göre gönderim yapabilirsiniz. Başlıklarınızda kullanabileceğiniz maksimum harf sayısı 11 dir. 11 harften fazla olan firma isimlerin de anlam bozukluğuna yol açmadan kısaltma yapılması gerekmektedir. Ancak, kullanılacak başlıkların kurumunuza ait olduğunu belgeleyen evrakların tarafımıza ulaşmasından sonra onay işlemi gerçekleşecektir.  

 • SMS kullanmaya başlayabilmeniz için  www.mesaj34.com adresinden başvuru yapmanız yeterlidir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.  

 • Gönderilen SMS ler yalnızca karşı tarafı bilgilendirme amaçlıdır. Kendisine SMS ulaşan kişinin cep telefonundan mesaj olarak geri dönüş yapma şansı yoktur.   

 • Gönderilen her mesaj için 0 160 harf aralığında 1 SMS, 161 306 harf aralığında 2 SMS, 306 459 harf aralığında 3 SMS, 459 619 harf aralığında 4 SMS kullanımı vardır.  

o 100 bin ve üzeri SMS alan Okul, Dershane, Etüt Merkezleri ve her türlü eğitim kurumları için kendi yazılımımız olan Teknosinav Eğitim Otomasyon Programı ücretsiz olarak verilecektir. www.teknosinav.com sitesinden birkaç dakikada indirerek kurulumunu yapabileceğiniz bu programın içerisinde kullanabileceğiniz ve otomatik SMS bildirimi yapabileceğiniz modüller şunlardır :  

 

Öğrenci muhasebelerinin tutulması ve gecikmiş ödemeler  

- Her türlü deneme sınavının değerlendirilmesi ve sonuçların SMS olarak gönderilmesi

- Özel ders ve birebirlerin takibi 

- Devam Devamsızlık takibi 

- Öğrenci-Veli bilgilendirme, Rehberlik Notları 

- Ödev bildirim ve sonuç değerlendirme 

- Öğrenci, öğretmen, veli doğum günü mesajları  

  

o Fiyatlarımıza %15 Özel İletişim Vergisi dahildir. o Şirketimiz T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, STH -285 numaralı yetki belgesi sahibidir.  

  

Teknopromer Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti   0505 374 82 17 0532 250 07 51

Müşterilerimiz ne dedi...

 • KAYSERİ FEN BİLİMLERİ DERSANESİ OLARAK BİREBİR PROGRAMINI 3 YILDIR KULLANIYORUZ .BU YIL OPTİK DEGERLENDİRME VE ZİL PROGRAMINIDA KULLANMAYA BAŞLADIK GAYET SADE ANLAŞILIR SORUNSUZ ÇALIŞAN PROGRAM . PROGRAMI HAZIRLAYAN HALİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM.  

  İbrahim Şenses, Kayseri Fen Bilimleri
 • Kisok ekranlarının kurulumu, LCD takip ekranları ve içerdiği onlaraca modül ile bir çok programın yaptuğını yapan bu programı geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Ahmet Çamurcu,
 • Dershane yönetimimizi kolaylaştırdığın için teşekkürler. Sayenizde daha iyiyiz.

  Yusuf Acar,
 • Final Eğitim Kurumları

İletişim Formu

Firma Bilgileri

 • Firma Adı Teknopromer Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti
 • Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No:4/1A Beylikdüzü / İSTANBUL
 • Telefon Numarası +90 505 374 82 17
 • Web Sitesi Teknopromer Bilişim Teknolojileri
 • Firma Yetkilisi Halil DURSUN, Yazılım Geliştirici
 • Çalışma Saatleri Hafta içi hergün 09.00 - 18.00
İletişim Bilgileri

Program Yetkilisi
Halil DURSUN
haldursun@hotmail.com

 

Lisans İşlemleri
Halil Dursun
teknosinav@hotmail.com

Program Hakkında

Bir öğretmen tarafından yazılmış, anlaşılırlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu dershane otomasyonudur.