Eğitim TeknolojileriKalıcı Çözümler...

Okul, Temel Lise, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 5 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm LGS, TYT, AYT, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Parmak Okuyucu otomatik devamsızlık mesajı işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Parmak İzi ve Kartlı Geçiş

Öğrenci ve personelin kuruma giriş ve çıkışlarının, parmak izi veya kartlı giriş ile takibini sağlayan güvenilir, hızlı, kullanışlı bir güvenlik ve denetim sistemidir.

 

Giriş yapan  öğrenci

SAYIN VELİMİZ, ÖĞRENCİMİZ BURAK FARIMAZ 20.02.2017 TARIHINDE SAAT 08.00 OKULA GIRIS YAPMISTIR. ZAMANINDA GIRIS IÇIN TESEKKÜR EDERIZ.

Çıkış yapan öğrenci

SAYIN VELİMİZ, ÖĞRENCİMİZ BURAK FARIMAZ 20.02.2017 TARIHINDE SAAT 16.00 ITIBARI ILE OKULUMUZDAN CIKIS YAPMISTIR. BILGILERINIZE.

Geç Kalan Öğrenci

SAYIN VELİMİZ, ÖĞRENCİMİZ BURAK FARIMAZ 20.02.2017 TARIHINDE SAAT 08.15 ITIBARI ILE OKULUMUZA GIRIS YAPMIS, GEÇ KALMISTIR. BILGILERINIZE.

Gelmeyen Öğrenci

SAYIN VELİMİZ, ÖĞRENCİMİZ BURAK FARIMAZ 20.02.2017 TARIHINDE OKULA GELMEMİŞTİR. BİLGİLERİNİZE.

Personel Giriş

HALİL DURSUN 20.02.2017 TARIHINDE SAAT 08.00 ITIBARI ILE OKULA GIRIS YAPMISTIR.

 

 

 

 

Sistem Özellikleri:

Ø  SMS gönderimi, öğrenci geçiş yaptığı anda otomatik olarak yapılmaktadır.

Ø  Giriş, Çıkış ve Geç Kalma saatleri, SMS gönderilip gönderilmeyeceği ve SMS metni parametrik olup, kurum yetkilileri tarafından her türlü değiştirilebilmektedir.

Ø  Öğrenci ve personele ait tüm geçişler anlık olarak SMS ile bilgilendirilebilir, istenildiği anda günlük, haftalık, aylık veya tüm raporlar olarak döküm alınabilir. Giriş ve Çıkışlar Web panel üzerinden şube bazlı takip edilebilir, detaylı raporlama alınabilir. Bu sistem için şubelerde internet alt yapısı gerekmektedir.

Ø  Sistem yazılımı tarafımızdan hazırlanmış olup, tamamen eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Ø  Sistemde kullanılan okuyucu cihaz aynı anda parmak izi, manyetik kart ve manyetik anahtarlık desteklemektedir. Yani, parmak izi kullanılmak istenilmemesi durumunda öğrencilere dağıtılacak kart veya anahtarlık ile de geçiş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Öğrencilere dağıtılacak olan kartlar fotoğraflı kimlik kartı şeklinde olup, fotoğraf çekimi ve baskısı da tarafımızdan yapılabilmektedir. ( Fotoğraf çekimi yapılırsa ayrıca ücretlendirilmektedir.)

Ø  Kullanılacak SMS’ ler için altyapı, uygun ödeme koşullarıyla tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

  

Müşterilerimiz ne dedi...

 • KAYSERİ FEN BİLİMLERİ DERSANESİ OLARAK BİREBİR PROGRAMINI 3 YILDIR KULLANIYORUZ .BU YIL OPTİK DEGERLENDİRME VE ZİL PROGRAMINIDA KULLANMAYA BAŞLADIK GAYET SADE ANLAŞILIR SORUNSUZ ÇALIŞAN PROGRAM . PROGRAMI HAZIRLAYAN HALİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM.  

  İbrahim Şenses, Kayseri Fen Bilimleri
 • Kisok ekranlarının kurulumu, LCD takip ekranları ve içerdiği onlaraca modül ile bir çok programın yaptuğını yapan bu programı geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Ahmet Çamurcu,
 • Dershane yönetimimizi kolaylaştırdığın için teşekkürler. Sayenizde daha iyiyiz.

  Yusuf Acar,
 • Final Eğitim Kurumları

İletişim Formu

Firma Bilgileri

 • Firma Adı Teknopromer Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti
 • Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No:4/1A Beylikdüzü / İSTANBUL
 • Telefon Numarası +90 505 374 82 17
 • Web Sitesi Teknopromer Bilişim Teknolojileri
 • Firma Yetkilisi Halil DURSUN, Yazılım Geliştirici
 • Çalışma Saatleri Hafta içi hergün 09.00 - 18.00
İletişim Bilgileri

Program Yetkilisi
Halil DURSUN
haldursun@hotmail.com

 

Lisans İşlemleri
Halil Dursun
teknosinav@hotmail.com

Program Hakkında

Bir öğretmen tarafından yazılmış, anlaşılırlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu dershane otomasyonudur.