Eğitim TeknolojileriKalıcı Çözümler...

Okul, Temel Lise, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 5 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm LGS, TYT, AYT, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Parmak Okuyucu otomatik devamsızlık mesajı işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Sınav Değerlendirme

Bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okuttuğunuz tüm sınavları değerlendirebilirsiniz.

     ► LGS

     ► TYT

     ► AYT

     ► KPSS

     ► DGS (Dikey geçiş sınavı)

     ► Yabancı dil sınavları

     ► Konu tarama sınavları

 

Yukarıda belirtilen sınavlara ait

Sınav sonuç karneleri, 

Sınav raporları,

Sınav analizlerini

programı indirerek detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

 

Sınav Değerlendirme Programımızda öğrencilerin en doğru sonuçlara ulaşmasına özen gösterilmiştir. 2 aşamadan oluşan bir sınavın, birleştirme aşamasında TC Kimlik No kullanılmakta, birleştirmenin sağlıklı olabilmesi için de, öğrencilerin her 2 sınavda da TC Kimlik No yu doğru olarak kodlamaları gerekmektedir. Bu da birçok öğrencide mümkün olmamakta, doğal olarak puanların eksik veya hatalı çıkmasına yol açmaktadır. Değerlendirme Programımızda bu hatayı en aza indirmeye yönelik öyle bir sistem kullanılmıştır ki, eşleşmesi gerçekleşmeyen öğrencilerin kodlamış oldukları numaralar ve kodlamış oldukları Ad Soyadı haneleri göz önünde bulundurarak sonuca ulaşan akıllı bir yazılım kullanılmıştır. Bu sayede, öğrenciler hatalı kodlasalar bile sınavların sıfıra yakın bir hata ile birleştirilmesi sağlanmıştır.

 

Program özelliklerinden bazıları şu şekildedir :

Program yazılımı, hem dershanelerde, hem de özel okullarda görev yapmış, hem de halen ölçme değerlendirme işiyle uğraşan  bir öğretmen tarafından yapılmıştır. Dolayısıyla yazılım esnasında dışarıdan birisinin tarifi olmamıştır. Sadece, yıllar içersinde, dershanelerden gelen ihtiyaç ve istekler doğrultusunda ilaveler ve düzenlemeler yapılmıştır.

► Yazılımda pratiklik ve anlaşılırlık ön planda tutulmuştur. Kısa bir eğitimin ardından kullanıcı kısa bir süre içinde programa hakim olabilmektedir. 

► Kullanılan yazılım dilinin üstün özellikleri sayesinde yüzbinlerle ifade edilecek kayıt sayılarında bile sorunsuz ve hızlı olarak işlem yapabilirsiniz. Butik dershanelerin yanı sıra Türkiye geneli sınavlarda da kullanılmakrtadır.

► Bilgisayarda çok fazla yer işgal etmez, internetten 4 MB boyutundaki setup dosyasını indirdikten sonra birkaç saniyelik kurulum işleminin ardından kullanıma hazırdır. Tüm sınavların yanı sıra Birebir etüt, öğrenci kayıt, muhasebe, devam devamsızlık, Zil, SMS, dokunmatik ekran vb. programları da bu programın içindedir.

► Eğer kurumunuzda optik okuyucunuz varsa elde ettiğiniz TXT veya DAT dosyalarını küçük bir ayarın ardından programa bir kez tanıtmak yeterlidir. Kendi optik formlarınızla tüm sınavlarınızı yapabilir ve değerlendirebilirsiniz. Ancak, optik okuyucunuz yok ve kağıt okuma işlemini bir tarayıcıdan yaptırnayı düşünüyorsanız, 400 TL değerinde başka bir firmadan ek bir programa ihtiyaç vardır.

► 

 

 

Müşterilerimiz ne dedi...

 • KAYSERİ FEN BİLİMLERİ DERSANESİ OLARAK BİREBİR PROGRAMINI 3 YILDIR KULLANIYORUZ .BU YIL OPTİK DEGERLENDİRME VE ZİL PROGRAMINIDA KULLANMAYA BAŞLADIK GAYET SADE ANLAŞILIR SORUNSUZ ÇALIŞAN PROGRAM . PROGRAMI HAZIRLAYAN HALİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM.  

  İbrahim Şenses, Kayseri Fen Bilimleri
 • Kisok ekranlarının kurulumu, LCD takip ekranları ve içerdiği onlaraca modül ile bir çok programın yaptuğını yapan bu programı geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.

  Ahmet Çamurcu,
 • Dershane yönetimimizi kolaylaştırdığın için teşekkürler. Sayenizde daha iyiyiz.

  Yusuf Acar,
 • Final Eğitim Kurumları

İletişim Formu

Firma Bilgileri

 • Firma Adı Teknopromer Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti
 • Adresi Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No:4/1A Beylikdüzü / İSTANBUL
 • Telefon Numarası +90 505 374 82 17
 • Web Sitesi Teknopromer Bilişim Teknolojileri
 • Firma Yetkilisi Halil DURSUN, Yazılım Geliştirici
 • Çalışma Saatleri Hafta içi hergün 09.00 - 18.00
İletişim Bilgileri

Program Yetkilisi
Halil DURSUN
haldursun@hotmail.com

 

Lisans İşlemleri
Halil Dursun
teknosinav@hotmail.com

Program Hakkında

Bir öğretmen tarafından yazılmış, anlaşılırlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu dershane otomasyonudur.